Daugavpils pusmaratons

5.maijā Daugavpilī norisinājās “BigBank” Skrien Latvija otrais posms, kur ar lieliskiem rezultātiem startēja Tēraudieši.

Kā pirmie uz starta stājās 5.5 km distances skrējēji.

Dāmu konkurencē 3.vietu kopvērtējumā un 1.vietu vecuma grupā izcīnīja Dace Almane (20:09), tūlīt aiz Daces finišēja Evita Grencberga, ierindojoties 4.vietā kopvērtējumā un 2.vietā vecuma grupā (20:27).

Uzreiz aiz TOP6 finiša līniju sasniedza Gundega Vancāne, 7.vieta kopvērtējumā, 5.vieta vecuma grupā (22:16).

Skriešanas sezonu veiksmīgi uzsāka Santa Matule , kura kopvērtējumā ierindojās 9.vietā, bet vecuma grupā 7.vietā (22:28). Vēl 5.5 km distanci pieveica jaunā kluba dalībniece Sindija Guntra Zaula (24:13).

Vīru konkurencē 5.5 km garās distances finišu kā otrais sasniedza Arnis Ozoliņš (17:22), bet 5.vietu kopvērtējumā un 1.vietu vecuma grupā izcīnīja Kristiāns Upenieks (17:47). Lielisks starts padevās Mūsu jaunajam Krišjānim Kristapam Kapustānam, vecuma grupā izcīnīta 6.vieta (22:30).

Kad 5 km distances skrējēji jau bija sasnieguši finišu, tad 12:00 uz starta stājās 10.6 km un pusmaratona skrējēji.

Liels prieks un lepnums par Mūsu Sanitu Laicāni, kura dāmu konkurencē pirmo reizi ieskrēja TOP6 un vecuma grupā ierindojās 2.vietā, tādejādi pirmo reizi kāpjot uz goda pjedestāla (rezultāts 45:18).

Vīru konkurencē trešo gadu pēc kārtas 10.6 km distances finišu kā pirmais sasniedz Jevgēnijs Turkins (34:50).

Trešo vietu kopvērtējumā, bet 1.vietu vecuma grupā izcīnīja Krists Siņicins (35:18), 5.vieta Mūsu trenerim Jānim Razgalim (35:29), bet TOP6 noslēdza John Volkenandt (36:33).

Ievērības cienīgs ir fakts, ka pirmajā desmitniekā ieskrēja 6 Tēraudieši- Jānis Mūrnieks ierindojās 8.vietā (36:57), bet Valdis Aņikejevs ierindojās 10.vietā (37:20).

Vēl 10.6 km garo distanci ar labiem rezultātiem pieveica:

• Vitālijs Čibisovs 41:14
  • Māris Meļķis 42:51
  • Jānis Kapustāns 42:54

Garāko no distancēm pieveica 3 Tēraudieši, kā otrais finiša līniju sasniedza Mūsu treneris Jānis Višķers (1:08:19). Jauns personīgais rekords Mihailam Golubevam (1:18:09), kurš ierindojās augstajā 8.vietā, bet Kārlis Liepkauls vecuma grupā ierindojās 11.vietā ar rezultātu 1:34:03.

Komandu konkurencē otro posmu pēc kārtas uzvaras laurus plūc Mūsu SK  TĒRAUDS/NIKE komanda, 4.vietu Daugavpils posmā izcīnīja SK TĒRAUDS-1 komanda, bet TOP10 noslēdza SK TĒRAUDS-2 komanda.

Maija mēnesis solās sacensībām, notikumiem, personīgajiem rekordiem bagāts mēnesis.