Četri jauni personīgie rekordi un Tēraudiešu lieliskie starti nedēļas nogalē

16.februārī Spānijas pilsētā Barselona norisinājās Barselonas pusmaratons, kur teicami startēja Tēraudieši, sasniedzot jaunus personīgos rekordus.

Teicams starts padevās Kristam Siņicinam, kurš distanci veica 01:09:34. Jaunu rekordu sasniedza arī SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis 01:10:22, kā arī Jānim Mūrniekam izdevās labot savu rekordu par vairākām minūtēm 01:15:56. Dāmu konkurencē iepriecinoši startēja Gundega Vancāne, kura savu  rekordu laboja par vairāk kā piecām minūtēm, sasniedzot 01:28:18.

Paralēli Barselonas pusmaratonam šodien Kuldīgā norisinājās Noskrien Ziemu posms, kurā lieliski startēja Tēraudieši.

9km distnacē ātrākā dāmu konkurencē bija ātrākā Tēraudiete Dace Almane, kura distanci veica 32:16, kā arī teicams starts padevās Sanitai Laicānei, kura ar rezultātu 37:28 izcīnīja 2.vietu savā vecuma grupā. Vīru konkurencē 4.vietu izcīnīja Valdis Aņikejevs, kurš distanci veica 30:21 , šo pašu distanci veiksmīgi veica Aldis Bušs, kurš finišu sasniedza pēc 36:08

18km distancē veiksmīgi startēja John Volkenandt, kurš distanci veica 01:07:34 un izcīnīja 4.vietu. Dāmu konkurencē 18km nūjoja Iveta Radiņa – Liepkaula 02:05:31

Lieliskas ziņa šodien papildināja komandas vērtējums, kur  šodien Tērauds komanda izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā.