BigBank Skrien Latvija Ventspils Piedzīvojumu parka maratons

Šodien vienā no skaistākajām Latvijas pilsētām Ventspilī norisinājās BigBank Skrien Latvija trešais posms, kurās piedalījās kupls dalībnieku skaits, kuplā sastāvā arī startēja mūsu kluba dalībnieki. Šodien laiks lutināja ik vienu sporta mīļotāju un atbalstītāju un kā pirmie uz startu devās maratonisti (42,195) un pusmaratonisti (21,097). Veiksmīgi startēja SK Tērauds treneris Jānis Višķers, kurš startēja pusmaratona distancē. Jānis piekāpās tikai Latvijas rekordistam Valērijam Žolnerovičam un finišējot pēc 1:08:13 izcīnīja sudraba godalgu. Saucamajā Olimpiskajā sešiniekā iekļuva arī mūsu kluba dalībnieks Jevgēnijs Turkins, kurš finišējot pēc 1:14:02 izcīnīja 5.vietu.

SK Tērauds dalībnieku rezultāti 21,097 distancē

Raitis Kraslovskis 1:22:46

Normunds Upenieks 1:30:13

Laura Vancāne 1:47:59

Kaspars Dzērve 1:48:24

13479856_1216801121665844_675238497_n

Diena vidū, kad saule sildīja visstiprāk tika dots starts 10,6km un 5,3km šajās distancēs pulcējās viskuplākais dalībnieku skaits.

10,6km distancē augsto 5.vietu izcīnīja Jānis Mežiels, kurš finišēja pēc 35:52.

Valdis Aņikejevs 38:20

Emīls Broks 47:00

Aldis Bušs 47:22

Sanita Laicāne 48:20

Inese Jevsejeva 1:02:17

13473766_1216808951665061_1868660879_n

5,3km distancē Mārtiņš Karlsons izcīnīja 7.vietu finišējot pēc 18:09, kā arī ar jaunu personisko rekordu un lielisku startu varam apsveikt Kristiānu Upenieku, kurš finišējot pēc 18:33 izcīnīja 9.vietu kopvērtējumā, bet savā vecuma grupā viņš bija ātrākais. Ātrākā Tēraudiete 5,3km garajā distancē bija Gundega Vancāne 23:10.

13480120_1216801201665836_805815284_n

Tiekamies Jelgavā, kur atkal cīnīsimies par jauniem rekordiem un neaizmirstamām uzvarām.