BigBank Skrien Latvija Sportland Jelgavas nakts pusmaratons

Vakar vēlu vakarā notika BigBank “Skrien Latvija” Sportland Jelgavas nakts pusmaratons, kurš bija jau ceturtais skriešanas seriāla posms. Jelgavas posms vienmēr ir interesants ar to, ka starts tiek dots vēlu vakrā, šoreiz 22:15 , kad ārā ir patīkami vēss un skrējiena ielas ieskauj tumsa!

Kārtējo reizi lieliski skrējieni padevās SK Tērauds kluba dalībniekiem – krita vairāki personīgie rekordi, izcīnītas uzvaras un nopelnīti goda pjedastāli!

Ātrākais no Tēraudiešiem 5.3 km distancē bija mūsu trenerītis Jānis Razgalis, kurš izcīnīja 2.vietu, bet no meitenēm ātrākā bija Gundega Vancāne, kura ierindojās 11.vietā tiekot pie jauna personīgā rekorda.

13833154_1134347006621426_49917415_o

Ātrākais no Tēraudiešiem 10.6 km distancē bija Jānis Mežiels, kurš finiša līniju šķērsoja kā 9.ātrākais, bet no meitenēm ātrākā bija Vieda Lūsa, kura ierindojās 10. vietā un uzlaboja savu personīgo rekordu.

• Rezultāti 10.6 km distancē

Jānis Mežiels 36:59

Valdis Aņikejevs 37:40 (atkārtots PB)

Oskars Stāmers 38:38 PB (ātrākais Jelgavnieks)

13814583_1134346649954795_1880957295_n

Ātrākais no Tēraudiešiem pusmaratona distancē bija mūsu trenerītis Jānis Višķers, kurš izcīnīja 2.vietu, bet vienīgā Tēraudiete, kura noskrēja Jelgavas trases 4 apļu bija Laura Vancāne, kura arī uzlaboja savu personīgo rekordu!

• Rezultāti 21,097 distancē

Jānis Višķers 1:07:35

Jevgēnijs Turkins 1:13:35

Raitis Kraslovskis 1:21:54 PB (ātrākais Jelgavnieks)

Raitis Kraslovskis 21.097 km distancē

Jau pēc nepilnām trim nedēļām tiekamies Kuldīgas posmā, bet pirms tam vēl  Stirnu Buka skrējienā!

Turpinām cītīgi strādāt treniņos – tiekties pēc saviem mērķiem un uzvarām!