Ātri skrējieni vējainajā nedēļas nogalē

Ir teiciens, ka nav sliktu laikapstākļu ir tikai nepiemērots apģērbs. Tā nu šajā nedēļas nogalē vairāki Tēraudieši devās dažāda garuma trasēs, lai cīnītos ne tikai ar konkurentiem, bet arī ar laikapstākļu rādītajiem šķēršļiem trasēs.

Sestdien Sabilē notika noslēdzošais “Stirnu Buka” posms, kurā startēja arī pāris Tēraudieši.

• STIRNU BUKA distancē (~26km) Valdis Aņikejevs ierindojās 16.vietā, rezultāts 1:58:50.
  • LŪŠA distancē (~38km) startēja Armands Sebris, kurš vecuma grupā ierindojās 17.vietā, rezutāts 3:11:43 un Aldis Bušs, kurš distancē pavadīja 3:55:25.

Vakar Igaunijā notika “Tartu pilsētas maratons“, kura ietvaros bija iespēja skriet arī 10 km distanci.

Uz Tartu devās Mūsu Arnis Ozoliņš, kurš 10 km distancē izcīnīja 5.vietu, rezultāts 33:35.

Šodien Doles salā notika ikgadējais pusmaratons “Noķer vēju 2023“,jāsaka, ka ļoti atbilstošs nosaukums šīs nedēļas laikapstākļiem.

• Uzvaru pusmaratona distancē izcīnīja Mihails Golubevs, kurš finišēja pēc 1:23:49
  • 5.4 km distancē uzvaru svinēja Aigars Feteris, kurš finišēja pēc 18:09

Šodien Vācijā notika “Mitteldeutscher Marathon”, kur uzvaru izcīnīja Mūsu John Volkenandts finišējot pēc 2:35:14.

Vējainajā un drēgnajā nedēļas nogalē tomēr Mēs bijām spēcīgāki par laikapstākļiem.

Tiekamies jau pēc nedēļas “Liepājas Muzikas pusmaratonā“.