Anastasija Domņina

Sveiciens šajā skaistajā pirmdienas rītā. Pēc ilgāka pārtraukuma Mēs turpinām iepazīstināt ar Mūsu lieliskajiem kluba dalībniekiem. Šodien kārta ANASTASIJA Domņinai.

Pastāsti, kā sākās Tavas sportiskās/skriešanas gaitas? Ko Tu darīji pirms uzsāki skriet? Un vai arī tagad skriešanu apvieno ar kādiem citiem sporta veidiem?

Manas skriešanas gaitas sākas 2018.gadā. Ar to, ka vēlējos pārbaudīt Sevi vai varu noskriet visu mēnesi skrienot katru dienu. Pirms skriešanas nodarbojos ar bikini fitnesu. Pašlaik pievērsos pārsvara skriešanai, bet saistībā ar darbu sanāk arī nodarboties ar fitnesu.

Kas ir tas, kas Tevi aizrauj skriešanā? Vai laika apstākļi neietekmē Tavus treniņus?

Man vienkārši patīk skriet un gribu pārbaudīt uz ko esmu spējīga. Un laikapstākļi neietekmē manus treniņus visu izpildu pēc plāna.

Kādi mērķi šai sezonai?

Galvenais mērķis ir būt veselīgai un bez traumām, tad ari būs rezultāts.

Kā Tu nolēmi iestāties sporta klubā Tērauds un ko Tev ir devis klubs? 

Kluba tērauds ir profesionāli treneri un draudzīgs kolektīvs, kurš iedvesmo skriet un iet uz savu mērķi. Esmu sasniegusi personīgos rekordus visās disciplīnas kā arī uzlabojusi veselību, kas ir pats svarīgākais.

Kā Tu vērtē treneru darbu?

Treneru darbu vērtēju ļoti labi, noteikti zina, ko darīt ar katru sportistu individuāli. Tiek sekots visiem treniņiem un veselības stāvoklim tajos.

Ko Tu ieteiktu visiem tiem, kuri vēl domā sākt sportot- skriet?

Skriet noteikti ir jāuzsāk agrāk vai vēlāk. Skriešana palīdz uzlabot veselību un vizuālo izskatu, kas noteikti daudziem ir svarīgs. Ļoti svarīgi darboties ar zinošiem treneriem, kas var sekot līdzi arī tehniskajam izpildījumam dažādos vingrinājumos un skriešanas tehnikai. Rekomendēju SK Tērauds.  

 

Anastasijas personīgie rekordi: 

2000 m (stadions): 7:08.6

3000 m (stadions): 11:14.29

5000 m (stadions): 19:23.93

5 km (šoseja): 19:32

10 km (šoseja): 39:18

Pusmaratons: 1:25:58

Maratons: 3:49:38

 

Novēlam Anastasijai turpināt skriet arvien ātrāk un piepildīt Savus izvirzītos mērķus.