Rudenīgo, pēdējo septembra mēneša nedēļas nogali, Tēraudieši noslēdza ar vairākiem veiksmīgiem startiem un jauniem personīgiem rekordiem!

Sestdien taku skrējēji pulcējās Rēzeknes pusē, Lipuškos, Mākoņkalna pagasta centrā, Rāznas ezera krastā, kur starts tika dots 6. “Stirnu buka” posmam.

• Distanci “Stirnu buks”, kura bija ap 25 km gara,  veica Aldis Bušs (1:59:00) un Aija Svikle (2:22:33).
  • Distancē “Zaķis”, kura bija ap 13 km gara, lielisku ātrumu uzrādijā Baiba Vekša (1:06:36), kura kopvērtējumā ierindojās 6.vietā, bet savā vecuma grupā 1.vietā.  Vēl zaķa distanci skrēja Edgars Zagorskis (1:11:29) un Agnese Zīmele (1:20:09).

14459773_1199532503436209_1467742970_n

Šodien, Majoru pludmalē norisinājās “Jūrmalas sporta svētki”, kuros piedalījās arī Tēraudieši!

• 5 km skrējienā otro vietu izcīnīja mūsu treneris Jānis Višķers, bet Terēze Urbāne (PB 20:33) savā vecuma grupā ierindojās 6.vietā!
  • 10 km distancē startēja Santa Pastore (50:49).

14445630_1199532360102890_788182189_n

Nākošā nedēļas nogale arī būs notikumiem bagāta, jo:

• 1.oktobrī 9:00 starts tiks dots “5.Tartu City Marathon”, kurā startēs mūsu Jevgēnijs Turkins.
  • 1.oktobrī 10:00 starts tiks dots “ASICS Siguldas kalnu maratonam 2016”, kurā Tēraudieši centīsies izskriet visas distances – 14km, 35 km un 70 km garo distanci.
  • 1.oktobrī 10:00 starts tiks dots Salaspils pusmaratonam “Noķer vēju 2016”, kurā Tēraudietes skries 5 un 10 km distances.
  • 2.oktobrī 11:30 starts tiks dots Ozolnieku novada atklātajam čempionātam skriešanā, kur 5 km distancē startēs Oskars Stāmers.

Lai lieliska nedēļa un izdevušies starti!