Tēraudieši ar jaunām uzvarām un jauniem rekordiem startē nedēļas nogalē

15.-16.jūnijam Ogrē norisinājās tradīcijām bagātākās vieglatlētikas sacensības Baltijā – Valsts Prezidenta balva. Divu dienu garumā Ogrē par uzvaru sacentās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas komandas sportisti. Lielisks starts padevās Tērauditim Arnim Ozoliņam, kurš 1500m distancē sasniedza jaunu personīgo rekordu 3:59.59, kā arī 800m distancē startēja Mārtiņš Karlsons 1:57.04

Image may contain: 6 people, sky, shorts and outdoor

15.jūnijā Daugavpilī norisinājās Latvijas čempionāts supersprintā, kur sportistiem jāveic 375m peldējums + 10km velo + 2.5km skriešana. M grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Tēraudietis Arvis Grencbergs apsteidzot otro vietu par vienpadsmit sekundēm un kopvērtējumā 7.vieta.

Šogad desmito gadu pēc kārtas Ventspilī notika Vantspils Piedzīvojuma parka maratons, kurā kuplā skaitā startēja Tēraudieši, sasniedzot jaunus rekordus un jaunas uzvaras.

Pulkstens 10:00 salūta pavadībā starts tika dots maratonistiem, pusmaratonistiem un 10km skrējējiem.

Pusmaratona distancē pirmās divas vietas Tēraudiešiem, uzvaru izcīnīja SK”Tērauds” Treneris Jānis Višķers 1:12.03 un dažas sekundes aiz Jāņa finišēja Jevgēnijs Turkins 1:12.17. Lielisks skrējiens padevās John Volkenandt, kurš sasniedza jaunu personīgo rekordu 1:13.57, kā arī tuvu savam personīgajam rekordam  pusmaranota distanci veica Mihails Golubevs 1:18.54. Veiksmīgs starts pusmaratona distancē padevās arī Normundam Upeniekam 1:29.47

10,5km distancē uzvaru izcīnīja Tēraudietis Romans Hvalonskis 34:07

Krists Siņicins 35:44

Jānis Mūrnieks 36:30

Vitālijs Čibisovs sasniedza jaunu personīgo rekordu 38:36

Valdis Aņikejevs 38:44

Ātrākā Tēraudiete Evita Grencberga 10km distancē izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 41:51

Māris Meļķis 42:28

Valērijs Bairaševskis sasniedza jaunu personīgo rekordu 44:25

Kārlis Liepkauls 44:44

Sanita Laicāne 44:56

Jānis Kapustāns 45:21

Emīls Broks 46:50

5,3km distancē pirmās divas vietas Tēraudiešiem, uzvaru izcīnīja SK”Tērauds”Treneris Jānis Razgalis 16:21 , piecas sekundes aiz Jāņa finišu sasniedza Arnis Ozoliņš 16:26

Kristiāns Upenieks 16:49 sasniedza jaunu personīgo rekordu

Santa Matule 20:56 sasniedza jaunu personīgo rekordu

Gundega Vancāne 21:13

Krišjānis-Kristaps Kapustāns 21:37 sasniedza jaunu personīgo rekordu

Anete Upeniece 22:03

Baiba Broka 27:56

Prieks un lepnums par Tēraudiešu startiem, jo kopā Mums izdevās kāpt uz goda pjedestāla komandu ieskaitē. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa SK”Tērauds”/Nike komanda un otro vietu izcīnīja SK Tērauds -1 komanda.

6.jūlijā Alūksnē norisināsies Sirnu Buka sacensības un 13.jūlijā tiekamies Jelgavā, kur norisināsies piektais BigBank Skrien Latvija seriāla posms.