Tēraudiešu starti nedēļas nogalē

15.-16.jūnijā Ogres vieglatlētikas stadionā norisinājās tradīcijām bagātās sacensības “Valsts Prezidenta Balva vieglatlētikā”. Sacensību pirmajā dienā 1500m distancē startēja SK “Tērauds” Treneris Jānis Razgalis, kurš ar rezultātu 3:52.64 izcīnīja 5.vietu. Jaunu personīgo rekordu 1500m distancē sasniedza Arnis Ozoliņš 3:59.60 un izcīnīja 8.vietu!

Sacensību otrajā dienā uz starta līnijas 800m devās Tēraudietis Martiņš Karlsons, kurš finišēja pēc 1:55.59.

Sestdien Daugavpilī norisinājās Latvijas Čempionāts sprinta triatlonā, kur 2.vietu M grupā izcīnīja Tēraudietis Arvis Grencbergs. Arvis veica 750m peldēšanu + 20km velo + 5km skrējienu.

17.jūnijā vasarīgos laikapstākļos norisinājās BigBank Skrien Latvija skriešanas seriāls “Ventspils piedzīvojuma parka maratons”, kur startēja kupls Tēraudiešu pulks un sasniedza teicamus rezultātus.

Pusmaratona distancē otro vietu izcīnīja Vaida Žūsinaite, kura finišu sasniedza pēc 1:20:05, ātrākais Tēraudietis pusmaratona distancē bija Jevgēnijs Turkins, kurš ar rezultātu 1:13:06 izcīnīja 4.vietu.

John Volkenandt 1:22:46

Mihails Golubevs 1:27:46

Valerijs Bairaševskis 1:32:39

10km skrējienā ātrākais Tēraudietis bija Kristiāns Upenieks, kurš ar rezultātu 36:19 izcīnīja 5.vietu, bet ātrākā Teraudiete bija Evita Danenberga, kura ar rezultāu 43:08 izcīnīja 5.vietu kopvērtējumā.

Santa Suta-Zute 47:29

5km garajā distancē nepārspēts bija SK”Tērauds” Treneris Jānis Razgalis, kurš ar rezultātu 16:16 izcīnīja uzvaru, ātrākā Tēraudiete šajā distancē bija Gundega Vancāne 21:41.

Arnis Ozoliņš 17:18

Anete Upeniece 23:07

Ilze Rēdere 23:56

Renāte Kubliņa-Ķemere 27:30

Kā arī veiksmīgi šo distanci nūjoja Iveta Radiņa-Liepkaula, kura finišu sasniedza pēc 39 minūtēm un 34 sekundēm.

Komandu kopvērtējumā SK”Tērauds” komanda izcīnīja 3.vietu, tikai nedaudz atpaliekot no līderiem.

Tiekamies 14.jūlijā Jelgavā, kur norisināsies piektais BigBank Skrien Latvija skriešanas seriāla posms, kā arī sekojam līdzi Tēraudiešu startiem, jo vasaras sezona ir saspringta ar lielākām un mazākām sacencībām kurās startē Tēraudieši, tāpēc sekojam līdzi un atbalstām savējos, jo komandā ir spēks.