Notikumiem un sacensībām bagātā nedēļas nogale!

Maija mēneša noslēdzošajā nedēļas nogalē Tēraudieši negulēja pludmalē un nesauļojās, bet gan saulainos un pat ļoti karstos laikapstākļos cīnījās par goda pjedestāliem un par jauniem rekordiem cīnoties ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Sestdien Norvēģijā notika Oslo Eco Trail 2018 sacensības, kurās piedalījās Mūsu nūjotāja Iveta Radiņa – Liepkaula.

Gandrīz 21 km garās trases finišu Iveta sasniedza pēc 3 stundām un 21 sekundes.

Svētdien Ogres stadionā notika Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, kur 800 metru distancē uzvaru izcīnīja Mūsu treneris Jānis Razgalis (1:52.65).

Šodien, Rēzeknē, notika 3.posms BIGBANK SKRIEN LATVIJA skriešanas seriālam.

Plkst. 10:00 kā pirmie trasē devās desmit kilometru skrējēji un pusmaratonisti. Šogad Rēzeknes posma organizatori bija parūpējušies par jaunu trasi, kura daudziem atmiņā noteikti paliks ar skrējieniem kalnā un gariem noskrējieniem lejā.

Divu apļu jeb 10.55 km skrējienā kā ceturtais finiša līniju sasniedza Mūsu Kristiāns Upenieks (36:39), kurš vecuma grupā pārliecinoši bija ātrākais.

Vēl divu apļu distanci veica:

• Valdis Aņikejevs 39:01, 3.vieta vecuma grupā
  • Jānis Mūrnieks 39:48, 7. vieta vecuma grupā
  • Raimonds Šteins 45:21, 11.vieta vecuma grupā
  • Valerijs Bairaševskis 46:06, 13.vieta vecuma grupā
  • Edgars Zagorskis 47:03, 14.vieta vecuma grupā

No Tērauda meitenēm karsto un grūto trasi pieveica Sanita Laicāne (47:03) un ierindojās 2.vietā vecuma grupā, un Santa Suta -Zute (47:55), kura ierindojās 1.vietā vecuma grupā.

Liels prieks un lepnums par trim izturīgajiem Tēraudiešiem, kuri pieveica pusmaratona distanci. Jevgēnijs Turkins (1:14:22) ierindojās 4.vietā, Vieda Lūsa (1:31:03) arī ierindojās 4.vietā kopvērtējumā, bet vecuma grupā izcīnīja 3.vietu. Mihails Golubevs, kurš tikai pirms nedēļas Lattelecom Rīgas Maratonā noskrēja maratona distanci arī šodien skrēja garāko no distancēm un trasē pavadīja 1:37:05.

Kā pēdējie trasē devās 5 km skrējēji un nūjotāji. Arnis Ozoliņš izcīnīja 2.vietu (17:26), Gundega Vancāne finišā ieskrēja kā 5. ātrākā dāmu konkurencē (22:16), Anete Upeniece (24:29) vecuma grupā ierindojās 3.vietā, bet Mūsu Rēzekniete Agnese Zīmele (29:13) finišēja kā 31.ātrākā vecuma grupā.

Kā trešā ātrāka starp nūjotājām finiša līniju sasniedza Jūlja Zagorska (41:18).

Komandu vērtējumā trešo posmu pēc kārtas Tēraudiešiem goda pjedestāls, šoreiz godam izcīnīta 3.vieta.

Skriešanas sezona rit pilnā sparā, jau nākamo sestdien tiekamies Salaspilī, lai piedalītos “Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018” skriešanas svētkos, bet Lucavsalā notiks ikgadejais Sieviešu skrējiens.