22. Valsts Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā

Šodien Valmierā norisinājās 22. Valsts Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā, kurās piedalījās Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas labākie vieglatlēti.

Sacensībās startēja arī mūsu kluba biedri Santa Matule un Martiņš Karlsons, kā arī mūsu kluba Treneri Jānis Razgalis un Jānis Višķers. Santa Matule startēja trīssoļlēkšanas disciplīnā un ar savu sezona tālāko lēcienu 12.96m ierindojās 4.vietā. Nedaudz vēlāk uz 1500m starta līnijas devās Jānis Razgalis un Mārtiņš Karlsons, Jānis Razgalis ar savu sezonas labāko rezultātu 3:53,93 ierindojās 11.vietā, bet Mārtiņš Karlsons ar rezultātu 3:59,28 ierindojās 14.vietā. Viena no pēdējām skriešanas distancēm bija 5000m, kur startēja Jānis Višķers un ar rezultātu 14:44,85 kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Pēc pirmās sacensību dienas kopvērtējuma Latvijas vieglatlēti ir vadībā ar 149 punktiem, otrā vieta Lietuvas vieglatlētiem 136 punkti un Igauņu vieglatlēti ieņem trešo vietu ar 131 punktiem.

Novēlam izturību un izcilus rezultātus sacensību otrajā dienā. Arī sestdien sacensības tiešraidē varēs vērot Sportacentrs.com TV un mobilajā televīzijā LMT „Straume”.